ZAHAJUJE PRODEJ PŘEDPLATNÉHO NA MHD V UHERSKÉM HRADIŠTI

Zlín – 16. 9. 2022 – Od 1. října 2022 dojde k částečné integraci systémů MHD v Uherském Hradišti (MHD UH) a Integrované dopravy Zlínského kraje (IDZK). V první fázi bude integrace spočívat v možnosti nahrát si časový kupón MHD UH na krajskou kartu Zetka. A právě ode dneška si zájemci mohou na předprodejních místech krajské dopravy po celém regionu kupóny MHD UH s platností od začátku října a později na Zetku nahrávat.

Princip fungování:

Cestující, který si na Zetku nahraje časový kupón MHD UH na zónu 340 (devadesátidenní, třicetidenní), bude moci po dobu jeho platnosti využívat jak spoje MHD UH, tak autobusové (ovšem ne vlakové) spoje IDZK na území Uherského Hradiště, Starého Města a Kunovic.

Ceny základního jízdného:

30denní 400,– Kč

90denní 850,– Kč

Cestující, který si na Zetku nahraje časový kupón IDZK na zónu 500 (třicetidenní, sedmidenní), bude moci po dobu jeho platnosti využívat autobusové i vlakové spoje IDZK, avšak ne spoje MHD UH.

Ceny základního jízdného:

7denní 120,– Kč

30denní 360,– Kč

Karta Zetka:

Zetku lze zakoupit on-line v e-shopu idzetka.cz nebo v informačních kancelářích IDZK (https://www.idzk.cz/…ni-kancelare). Běžná cena karty je 130,– Kč, do 1. října je nabízena za akční cenu 99,– Kč.

Na e-shopu IDZK bude prodej časových kupónů MHD UH na kartu Zetka zahájen 1. října.

UŽITEČNÉ ODKAZY

  Prosím čekejte...