RESTAURACE SALAŠKA JE OTEVŘENA V NOVÉM

Změnu provozovatele hlásí od nového roku restaurace Salaška, která se stala ve Starém Městě oblíbeným místem zejména obědových meníček. V uplynulých letech ovšem restaurace bývala otevřena pouze přes obědy, a to se majitelům zcela nezamlouvalo. Od letošního ledna proto začali restauraci provozovat sami s tím, že kromě obědů nabídne restaurace i večeře a snídaně.

„Provozovatel, který měl restauraci v nájmu nám bohužel nebyl schopen vyjít vstříc v našem původním záměru, aby měla restaurace i večerní provoz. Navíc jsme vloni otevřeli nad restaurací i penzion, a proto jsme chtěli, aby nabídli návštěvníkům i možnost snídaní. To bohužel nebylo v možnostech bývalého nájemce, dohodli jsme se proto na ukončení, respektive neprodloužení nájmu od začátku roku,“ řekl jeden z majitelů budovy, kde restaurace Salaška sídlí, Vladimír Pavlica.

Snídaně si mohou návštěvníci v restauraci vychutnat každý den od 8 hodin, kdy restaurace otevírá až do 10:00 hodin, kdy se začínají servírovat obědy. Provozní doba byla upravena od pondělí do čtvrtku do 20:00 hodin, v pátek a sobotu bude otevřeno až do půlnoci. V neděli bude pracovní doba zkrácena do 15. hodiny.

„Věříme, že si k nám lidé ve Starém Městě časem najdou cestu jak na snídaně, tak i na večeře,“ dodal Vladimír Pavlica.

Text a foto: Aleš Korvas

UŽITEČNÉ ODKAZY

  Prosím čekejte...