BLUDIŠTĚ JE NAŠE
- Hlavní strana
- Město
- Novinky
- Bludiště je naše
Ve středu 25. března se vydala třída VIII. D do Ostravy do České televize, aby se zúčastnila natáčení napínavé televizní soutěže Bludiště. Náš soutěžní tým tvořil David Sadílek, Ondra Bukvald, Vojta Stojnov a Jonáš Chrástek. Natáčení probíhalo dlouhé čtyři hodiny. Kluci museli prokázat spoustu znalostí a dovedností, odpovídat na znalostní otázky, balancovat, házet bludišťáky do hýbajícího se koše anebo poznat věci podle nápověd. Až do posledního kola byly oba týmy vyrovnané. Náš skvělý tým se svých soupeřů ze ZŠ Horymírova v Ostravě nezalekl. Díky svým vynikajícím znalostem a dovednostem, výborné týmové spolupráci a za velké podpory spolužáků ze třídy nakonec ZVÍTĚZIL. Další kolo této soutěže proběhne 19. května 2026. Držme klukům pěsti!
Tisk